Užití Altů a Botů v Second Life

BOT Avatar, řízený softwarovým programem více, než člověkem. ALT Zkratka pro alternativní účet jednoho člověka. Uživatel je oprávněn mít, při zachování podmínek Second Life, více účtů.

Použití Altů – dalších účtů

ALT je zkratka pro alternativní účet, který zpravidla používáte pro něco jiného, ​​než je Vaše obvyklá činnost v SL nebo pro činnosti v soukromí (stavění, scriptování apod.) Existuje mnoho důvodů, proč mají lidé více než jeden účet v Second Life.

Jedním ze způsobů, jak provozovatel SL chrání oprávněné účty je, že omezuje vytváření a používání nezákonných alt účtů, a to především těch, které slouží k podvodným jednáním či chováním, které není v souladu s politikou LindenLab.

Každý hráč si může vytvořit alternativní účet stejným způsobem, jak si vytvořil svůj první SL účet. Vaše e-mailová adresa a další podrobnosti mohou být stejné jako u prvního účtu, ale vaše Second Life uživatelské jméno bude jiné.

Váš první základní účet je zdarma a s ním několik alt účtů. Pokud však vytváříte “armádu” altů, může Linden Lab účtovat poplatek ve výši US 9,95 dolarů na vytvoření každého dalšího účtu.

V současné době můžete vytvořit:

  • až pět účtů za domácnost
  • ne více než dva účty za 24 hodin

Alt účty musí dodržovat všechna pravidla Second Life. Například tím, že souhlasí s podmínkami služby (TOS) Souhlasíte s tím, že podáváte pravdivé a přesné informace o sobě, když si registrujete účet; podávané informace zahrnují vaše kontaktní údaje a skutečné jméno, i to, zda se jedná o váš první bezplatný základní účet nebo nový alt (viz TOS bod 2.1).

Lidem, kteří neposkytnou pravdivé informace hrozí riziko ztráty jejich účtů. Linden Lab má různé způsoby odhalování nelegitimních účtů a prosazování nezbytných omezení, aby se zabránilo podvodům a jinému nelegálnímu využití SL.

Použití Botů – softwarem řízených altů

Traffic vs roboti

Traffic je numerickým způsobem počítaný pro každý pozemek inworld a toto score shrnuje souhrn minut strávených všemi uživateli na pozemku za předchozí den.

Boti, nebo jiné scriptovací prostředky, jsou avataři řízení počítačovými programy ve větší míře než lidmi. Při výpočtu traffic systém nebere v úvahu, zda jsou návštěvníci uživatelé či boti, což vedlo k jejich využití při umělém zvyšování traffic na pozemcích a navyšování pořadí ve vyhledávání.

Komunikace pomocí robotů

Někteří boti se používají pro automatickou komunikaci s návštěvníky pozemků a poskytování interaktivních služeb pro lidské uživatele. Tyto typy botů mohou zvýšit SL zážitek. Nutno však mít na mysli, že každá zpráva chatu, IM, nabídka inventáře, oznámení skupiny, IM skupiny a pozvánka skupiny vytvoří zátěž na SL komunikačních službách a od jisté míry může činnost komunikačních robotů ostatním avatarům způsobovat potíže.

Boti, sami o sobě, jsou povoleni, pokud mají legitimní využití.

Proto:

  • použití botů k herním “provozům” není dovoleno
  • použití botů k navyšování traffic není dovoleno
  • odesílání nadměrných počtů zpráv pomocí botů není dovoleno (nesmíte použít roboty k zasílání více než 5000 zpráv za kalendářní den. Zprávy na skupiny se počítají jako jedna zpráva pro každého příjemce ve skupině
  • použití botů, kteří způsobující nepřiměřenou zátěž na vyhledávání nebo regiony, ve kterých působí není dovoleno
  • použití botů ke koupit pozemků není dovoleno

Nastavení statutu bota

Pokud vlastníte SL účet, který je primárně provozován prostřednictvím Scripted Agent („bot“), identifikujte jej jako bota na stránce jeho účtu na secondlife.com (Dashboard).

Linden Lab sleduje objemy zpráv a bude řešit roboty posílající nadměrné zprávy jako problém zneužívání. Nemusíte podávat zprávu o zneužití či porušení.

Linden Lab běžně sleduje výsledky vyhledávání, a bude řešit využívání robotů pro získání nespravedlivé výhody pro umístění ve vyhledávání. Nemusíte podávat zprávu o zneužití či porušení.


 

Sledujte nás a dejte nám Like 🙂
error

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..