Slovakia

Vyjmuto z vyprávění Patrika Martynova: „Po té, co jsem skončil ve funkci starosty Valuty přišla od avatara ze slovenské komunity (Alexus Gottesmann) finanční nabídka na koupi vlastního ostrova a založení ostrova  „Slovakia“. Fakticky měla Slovakia tři majitele: Patrika Martynova, Alexe Gottesmanna a Tristana Delpiaze. Do týmu patřili i stavitelé Radovan Hawker, MilanKak Frog, Homolková Pelouš a Ejl Panáček a scripter Hunder Bellios.

Byla oslovena reálná firma, která spolufinancovala ostrov. I tam měl Patrik klub Angel Club No.1, který vedla Martina Low, Kate Petlyakov a Linn Lorefield. Na ostrově bylo podzemí, katakomby s pár zvířatkami, kobkou… obchodní centrum s obchody na pronájem, residenční zóna na domy a hlavně… Centrální věž. Byl tam klub. Dělali se tématické akce jako Miss, Missák, karnevaly a další. Po čase se na ostrov přestěhoval druhý klub CCaS.

Zorganizovala se setkávání v RL, v Brně, aby to bylo stejně daleko pro Čechy i Slováky. S rostoucí oblíbeností ale souviselo i to, že se o ostrově Slovakia začaly šířit lži a pomluvy v rámci konkurenčního boje o uživatele SL. Asi po roce pak Slovakia skončila.

Sledujte nás a dejte nám Like 🙂
error

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..